Slider

Naujienos

Esame Lietuvos žemdirbių partneriais ne tik siūlydami geriausius kuro tiekimo ir finansavimo sprendimus, bet palaikome ir Europos Komisijos parengtą, bei Lietuvos vyriausybės palaikomą ambicingą tvaraus ekonomikos augimo strategiją – žaliąjį kursą. Nuo kovo 1 dienos, visame mūsų parduodamame kure yra 7 procentai iš rapsų gaminamo biopriedo RRME.
Lietuvos Respublikos vyriausybė, palaikydama Europos Sąjungos Žaliojo kurso iniciatyvas, nustatė reikalavimą, kad biopriedai į automobilių kurą būtų maišomi visus metus. Šią žiemą jau prekiaujame Arktiniu dyzelinu, kurio sudėtyje yra 7 procentai sintetinio biodegalų komponento, kuris sutrumpintai žymimas HVO (Hydrotreated Vegetable Oil). Šis biopriedas neabsorbuoja vandens, todėl esant žemoms temperatūroms, nebus rizikos, kad degalų bake dėl kondensacijos galintis atsirasti vanduo sugadins kurą. Šio biopriedo savybės atitinka aukščiausius žieminio dyzelino reikalavimus, aukštas jo cetaninis skaičius užtikrina lengvesnį variklio užvedimą, išskiriama daugiau energijos, variklis dirba efektyviau. Dyzelinu su įprastiniu rapsų aliejaus biopriedu RRME prekiausime kovo mėnesį ir visą vasarą, kuomet dyzelino užšalimo rizikos nėra.
Karantino metu būkime budrūs, saugokime vieni kitus! Mūsų vadybininkai, priimdami užsakymus primins apie būtinybę laikytis reikalavimų, keliamų karantino metu – išlaikyti atstumą bendraujant, vengti naudotis ta pačia rašymo priemone, informuos apie būtinybę naudotis apsauginėmis kaukėmis, pirštinėmis. Tikimės, kad visi laikysimės šių reikalavimų griežčiau. Priimkite kurą išlaikydami atstumą, saugokite save ir mūsų darbuotojus. Šiuo metu prekiaujame E klasės dyzelinu (populiariai vadinamu „pereinamuoju“), kurio ribinė filtruojamumo temperatūra -15°C. E klasės dyzelino sudėtyje yra 7 % biopriedo. Pasaulinėje rinkoje kritus naftos kainoms, parduodamų produktų kaina yra žemiausiame lygyje šiais metais. Daugiau kaip 25 metų patirtis ir ilgalaikis bendradarbiavimas su patikimais tiekėjais mums leidžia pasiūlyti palankias kainas ir mokėjimo atidėjimą nuolatiniams mūsų klientams.
Nuo 2018-09-26 prekiausime E klasės dyzelinu (populiariai vadinamu „pereinamuoju“), kurio ribinė filtruojamumo temperatūra -15°C. E klasės dyzelino sudėtyje yra 7 % biopriedo. Šį dyzeliną reikėtų sunaudoti iki žiemos. Šaltajam periodui skirtu A1 ir A2 (arktinis) klasės dyzelinu planuojame pradėti prekiauti lapkričio pabaigoje.
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) iki birželio 2 dienos priima paraiškas smulkiųjų ūkių rėmimui, siekdama visuose regionuose didinti žemės ūkio veiklų gyvybingumą ir konkurencingumą, taip pat skatinti inovacines ūkių technologijas. Smulkūs ūkiai sudaro didelę dalį mūsų klientų, prie kurių sėkmingo vystymosi prisidedame palankiausiomis kainomis tiekdami žymėtą dyzeliną ir taikydami mokėjimo atidėjimą. Bendradarbiaudami su trąšų prekybos ir grūdų supirkimo įmonėmis, savo klientams galime pasiūlyti geriausius sprendimus finansuoti ir vykdyti visą žemdirbystės ciklą.

Kontaktai

Buhalterija
Tel. (8 41) 552 799
faks. (8-41) 540 618
el. p. rasa@soklys.lt

Tepalų prekyba
Tel. 8 687 34 297
Tel. 8 686 85 105
el. p. tepalai@apsaga.lt

Pardavimų skyrius
Tel. 8 602 11 211
Tel. (8 41) 540 017
faks. (8 41) 540 618
el. p. rolandas@soklys.lt

Logistikos skyrius
Tel. (8 41) 398 006
faks. (8 41) 398 006
el. p. bronius@soklys.lt